+90 252 530 0108
+90 552 631 80 00

AKTİVİTELER

Misafirlerimiz tesisimiz de kaldığı süre içerisinde tur satış masamızdan aşağıdaki turlar hakkında bilgi alabilir.

Knidos ve Eski Datça Turu

Bölgenin en büyük antik kenti olan Knidos aynı zamanda Ege ve Akdeniz’i ayıran bir nokta olmasıyla görsel bir şölen sunmaktadır. Kültür rehberimiz ile birlikte Knidos’un tarihini ve detaylarını öğrenerek gezdikten sonra Palamutbükü plajına gidip, denize girme ve yemek molası veriyoruz. Öğeden sonra ise Eski Datça’nın sokaklarında rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Bu gezide Datça’nın tarihini ve kültürünü öğrenecek, bölgeye farklı bir gözle bakabileceksiniz.

Katamaran Keşif Gezisi

İki yada üç kişinin kullanabileceği bu hızlı ve haraketli seyir teknesi ile güvenli şartlarda hep beraber zaman geçirebilir ve Datça’yı denizden görebilirsiniz. Uzmanlar tarafından verilecek kısa bir teorik eğitimden sonra suya çıkacak ve yine uzmanlarımız eşliğinde yaklaşık 1.5 saatlik eşsiz bir deneyim yaşayacaksınız.

Körmen Kanyon Yürüyüşü

Ege denizi manzarasıyla, Körmen Kanyonuna doğru yola çıkıyoruz. Bu yürüyüşte karşılaşacağınız düzleşmiş yamaçlar, dik uçurumlar size apayrı bir manzara sunacak.  Datça’da farklı bir deneyim yaşamak isteyenler için birebir olan bu yürüyüşün sonunda ise koyda bir deniz molası da veriyoruz.

Tüplü Dalış

Datça Yarımadasının eşsiz su altı zenginliklerini rahat bir tekne gezisi ile keşfedin. Daha önce hiç dalış deneyimi olmayan kişilerden profesyonel dalgıçlara kadar her kesime hitap eden bir aktivite ile Datça’nın flora ve faunası ile tanışın.

Kaya Tırmanışı

Hiç kaya tırmanışı denediniz mi? Datça’da bu spora çok uygun yamaçların bulunduğunu biliyor muydunuz? Eğitmenlerimiz eşliğinde, seviyenize uygun ve tamamen güvenli şartlarda bu sporu tecrübe etmenin tam zamanı!

Rüzgar & Uçurtma Sörfü Eğitimi (Wind Surf & Kite Surf)

Datça’ya gelip su sporlarını denemeden gitmek olmaz. Yılların tecrübesine sahip eğitmenlerimiz ile Rüzgar Sörfü ve Uçurtma Sörfü öğrenmeyi daha fazla ertelemenize gerek yok!

Sarı Liman ve Stand Up Paddle Turu

Rehber eşliğinde, Stand Up Paddle üstünde eşsiz bir tura hazır olun. Sarı Liman’ın göz alıcı güzelliği ve adası civarında, 3 saat sürecek, bir yüzüp bir board üstünde gezeceğimiz olmazsa olmaz bir tur.

At Safari ve Mini ATV

Dağlarda ve sahilde At sırtında safariye çıkacak ve eşsiz bir tecrübe edineceksiniz. Küçük misafirlerimiz için ATV parkuru olan bu tesis, çeşit çeşit meyve ağaları ile donanmış harika bir de Bahçe Kafe’ye sahip.
At Pansiyonu, binicilik & bakım kursu hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Copyright 2020
www.dalyahotel.com